Měsíčník Run je určený začínajícím i aktivním běžcům, ale také zájemcům o triatlon, orientační běh, běh na lyžích, nordic walking a další příbuzné aktivity.

OUTDOOR magazín nabízí servis a inspiraci všem, kdo považují cesty za poznáním zajímavých míst a přírodních krás za přirozenou součást svého životního stylu.

Dvouměsíčník Puls je pro aktivní ženy hledající inspiraci pro svůj volný čas. Puls se zaměřuje na zdravý životní styl, výživu a sportovní výbavu a oblečení.

Luxusní dvouměsíčník Men´s Life je určen mužům, kteří vědí, co chtějí: užívat si života, dobře vypadat (v obleku i bez něj), líbit se ženám a umět to s nimi, zdravě jíst a vydělávat dost peněz.

aktuální číslo časopisu Run aktuální číslo časopisu Puls aktuální číslo časopisu Outdoor časopis MensLife
speciál o běhání Runnin Guide

Webové portály

www.fitstyl.cz www.ioutdoor.cz www.run-magazine.cz www.epuls.cz

Časopisy

RUN - the world magazine

Tento - nehledě na svůj název - ryze český projekt je určen nejširší skupině začínajících, rekreačních i výkonnostních běžců hledajících každodenní inspiraci, informace a tipy pro svůj běh. Mezi jeho pravidelné rubriky patří tréninkové plány, výživová doporučení, rozhovory se zajímavými osobnostmi, prevence zdravotních problémů, oblíbené trasy, novinky ze světa běžecké výbavy, motivační články, testy běžeckých bot a další inspirující témata.

Vychází od září 2007. Nyní jako měsíčník.
www.run-magazine.cz

PULS of your life

Dvouměsíčník zdravého životního stylu s 11letou tradicí oslovuje především ženy hledající inspiraci pro svůj volný čas. Těžištěm jeho témat je sport a pohyb. Zároveň nabízí tipy a rady v oblasti zdravé výživy a předcházení nemocem, novinky v kosmetice, módních trendech a cestování.
www.epuls.cz

OUTDOOR magazín

Tradiční český časopis o cestách, přírodě a poznávání vlastních limitů. S jeho pomocí najdete snadno alternativu k tradičnímu pojetí dovolené stejně jako tipy na poznávání Česka, ale i blízkého zahraničí. Aktivně vyhledává nové trendy v trávení volného času od oddechových až po ty adrenalinové. Pomáhá zorientovat se v pestré nabídce outdoorové výbavy i destinací.
www.ioutdoor.cz

Men´s Life

Luxusní dvouměsíčník Men´s Life je určen mužům, kteří vědí, co chtějí: užívat si života, dobře vypadat (v obleku i bez něj), líbit se ženám a umět to s nimi, zdravě jíst, vydělávat dost peněz.... V pravidelných rubrikách naleznete tréninkové plány, tipy pro účinnější cvičení nebo zdravější jídelníček. Dozvíte se novinky ze všech oblastí, které mohou muže zajímat - technika, auta, zbraně, posilování, cestování, sex, alkohol. S naším magazínem prožijete skutečný Men´s Life.