Měsíčník Run je určený začínajícím i aktivním běžcům, ale také zájemcům o triatlon, orientační běh, běh na lyžích, nordic walking a další příbuzné aktivity.

OUTDOOR magazín nabízí servis a inspiraci všem, kdo považují cesty za poznáním zajímavých míst a přírodních krás za přirozenou součást svého životního stylu.

Dvouměsíčník Puls je pro aktivní ženy hledající inspiraci pro svůj volný čas. Puls se zaměřuje na zdravý životní styl, výživu a sportovní výbavu a oblečení.

Luxusní dvouměsíčník Men´s Life je určen mužům, kteří vědí, co chtějí: užívat si života, dobře vypadat (v obleku i bez něj), líbit se ženám a umět to s nimi, zdravě jíst a vydělávat dost peněz.

aktuální číslo časopisu Run aktuální číslo časopisu Puls aktuální číslo časopisu Outdoor časopis MensLife
speciál o běhání Runnin Guide

Webové portály

www.fitstyl.cz www.ioutdoor.cz www.run-magazine.cz www.epuls.cz

Archiv novinek

Nový vzhled webových portálů epuls.cz a fitstyl.cz

Web epuls.cz, který ve virtuální podobě navazuje na tištěný časopis Puls, se dočkal nového, atraktivnějšího a uživatelsky přívětivějšího vzhledu. Každý týden na něm najdete několik nových článků o všem, co vás zajímá. Zaměřuje se na módu, zdraví, vztahy a sex i cestování.  V sekci Soutěže můžete odpovídat na soutěžní otázky z tištěného Pulsu.

v brzké době čeká změna vizuálu i webový portál fitstyl.cz zaměřený na aktivní život a trendy v trávení volného času a zdravé výživě.

 

I v roce 2015 si můžete zakoupit novou běžeckou příručku Running Guide

Již popáté jsme pro vás připravili úspěšnou příručku Running Guide. V té pro rok 2015 najdete opět spoustu rad - čím se vybavit na trať, čím změřit své výkony, ale také o výživě - konkrétně o bylinkách a doplňcích stravy, ale také rady odborníků časopisu RUN od snídaně po večeři. Z tréninkových materiálů si tentokrát můžete přečíst rady pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé. Součástí příručky je i termínovka.

Objednávat si ji můžete již teď na tomto odkazeCena zůstává stejná, jako v předchozích letech, 99 Kč. K dostání bude také během roku 2015 na stánku časopisu RUN na akcích RunCzech či sportovních veletrzích.

 

Úspěšná běžecká příručka Running Guide pro rok 2014

Již počtvrté jsme pro vás připravili úspěšnou příručku Running Guide. V té pro rok 2014 opět najdete spoustu užitečných rad o výbavě, o zdraví, o výživě, o tréninku, ale také články o nejkrásnějších světových trailech, maratonech a triatlonech. Součástí příručky je i termínovka.

Objednávat si ji můžete již teď na tomto odkazeCena zůstává stejná, jako v předchozích letech, 99 Kč. K dostání bude také během roku 2014 na stánku časopisu RUN na akcích RunCzech či sportovních veletrzích.

Změna sídla vydavatelství Boremi invest a.s.

Od 1. června 2013 měníme sídlo vydavatelství Boremi invest a. s. a tím i korespondenční adresu na Hornoměcholupská 205/30, Praha 10 - Hostivař.

 

Našli jsme muže na titulní stranu luxusního pánského časopisu Men´s Life !

Do soutěže Staň se tváří Men´s Life se zapojilo přes dvě stě mužů. Vítězem se stal sedmadvacetiletý Jan Havlovic, který na svém těle odvedl ze všech finalistů nejvíc práce.

Staň se tváří Men´s Life

Soutěž byla určena mužům, kteří chtěli zapracovat na své postavě, vyzkoušet si práci profesionálního modela a obléknout se do nejmódnějších trendů, čemuž odpovídaly ceny pro vítěze.

Do redakce dorazilo přes 200 přihlášek. Na semifinálový casting do luxusního pražského hotelu Fusion pak bylo pozváno deset mužů, u kterých jsme dle fotek a motivačních dopisů cítili potenciál i touhu po změně. Čtyřčlenná porota, jejíž členkou byla například topmodelka Karolina Bosáková, majitelka spolupořádající modelingové agentury Unique One, vybrala pět finalistů. Ti dostali od známého trenéra Davida Hufa podrobné tréninkové plány, jídelníčky, pozvánku na diagnostické měření kompozice těla a možnost pravidelných konzultací.

Po více než dvou měsících zasedla porota znovu, aby podle fotografií vyhodnotila, který z finalistů zaznamenal největší posun. Nejvíce práce na svém těle odvedl Jan Havlovic a mimo jiné si tím vysloužil fotografii na titulní straně. Závěrečné focení proběhlo v režii fotografa Richarda Nowaka.

Výherce Jan Havlovic získal společně s fotkou na titulní stránce Men´s Life - exkluzivní kontrakt s agenturou Unique One, která vítězi zajistí nabídky k modelingové činnosti. Roční členství v klubu Holmes Place Energy Smíchov v hodnotě 25 000 Kč.  Voucher na oblečení Hugo Boss v hodnotě 10 000 Kč.

Časopis Men´s Life si nově můžete také předplatit, a to buď přes formulář v aktuálním čísle nebo zde přes náš web .

 

Pilotní číslo nového florbalového magazínu 26ball je na světě!

Pokud si chcete nový časopis objednat, v tuto chvíli tak můžete učinit prostřednictvím mailu martina.smutna@boremi.cz, do předmětu zprávy uvést 26ball. Cena je 49 Kč + poštovné, při objednání minimálně 5 ks vám poštovné nebude účtováno. Časopis je také k dostání ve florbalových obchodech, například v Praze Florbal expert (ul. Hradčanská) a Jednadvacítka (ul. Křižíkova). Také je ho možné zakoupit na vybraných utkáních ligy.

Aktuality sledujte na stánkách 26ballu na Facebooku - www.facebook.com/26ball

 

 

Čtení na podzim aneb nový Men´s Life na pultech!

Kromě všech pravidelných rubrik Men´s Clubu na téma Sex, Health, Fitness, Weapons, Wheels, Money či Gear, se tentokrát dočtete i spoustu vychytávek o běhání. Nové číslo Men´s Lifu jsme pro vás rozšířili malým běžeckým speciálem, kde se mj. dozvíte 69 důvodů, proč běhat. Celý tento materiál byl připraven odborníky spolupracujícími s časopisem Run. Nechybí ani tipy z oblasti výživy a zdraví, například co dělat pro to, aby vás nebolela záda.

Prázdninové číslo Men´s Lifu v prodeji!

V prázdninovém vydání luxusního dvouměsíčníku pro muže Men´s Life najdete jako vždy v pravidelných rubrikách Men´s Clubu zajímavosti na téma Sex, Health, Fitness, Weapons, Wheels, Money či Gear. Poradíme vám spoustu vychytávek pro letní grilování a také přiblížíme krevety, proč jsou tyto mořské potvory tak zdravé? Chybí vám v práci schopnost koncentrace a jste rozstržití? Pak jistě oceníte článek se 7 radami ke zvýšení vlastní efektivity, mějte svůj čas pod kontrolou.Samozřejmě opět nechybí ani tipy na oblečení a kosmetiku.

 

Vyšlo nové číslo Men´s Lifu květen-červen 2012

V novém vydání luxusního dvouměsíčníku pro muže Men´s Life najdete spoustu zajímavostí na téma Sex, Health, Fitness, Weapons, Wheels, Money či Gear v rubrice Men´s Club. Tři fotbalisté na různých výkonnostních úrovních vyzkoušeli kopačky F50 Adizero s aplikací miCoach od společnosti Adidas. Také se dozvíte sedm bleskových cviků pro zvětšení všech částí těla, která potřebujete ukázat na pláži. Nechybí ani tipy na oblečení a kosmetiku.

Men´s Life květen-červen 2012 najdete na pultech právě teď!

 

Running Guide i Outdoor Special jsou již v prodeji

Oblíbenou běžeckou příručku Running Guide 2012 i novinku našeho vydavatelství Outdoor Special 2012 si již můžete objednávat. Obě stojí 99 Kč. Máte k tomu dvě možnosti, buď na e-mailu smutna@boremi.cz nebo přes webové stránky www.ioutdoor.cz/Predplatne.

Obě ročenky budete mít možnost zakoupit také na všech akcích Prague International Marathon. Dále na veletrzích For Outdoor 2012 a For Bikes 2012, které se budou konat od 30. března do 1. dubna v pražských Letňanech, a na podzimním veletrhu Sport Life 2012. Ten se uskuteční 4. - 7. října na Brněnském výstavišti.

Novinky ve vydavatelství BOREMI
 
Po nějakém čase se Vám opět ozýváme, ale rozhodně nezahálíme. S koncem roku jsme vydali nové číslo časopisu City Bike, jediného časopisu, který se zabývá městskou cyklistikou. Právě teď ho najdete na pultech prodejců.
 
Po loňském úspěchu luxusní příručky pro každého běžce s názvem Running Guide pro Vás stejný projekt chystáme i na rok 2012. Running Guide bude opět obsahovat užitečné rady pro běžce všechny výkonnostních kategorií. Část knížky také zabere souhrnný soupis všech běhů, které se v roce 2012 uskuteční na území České republiky. A to jak běhů velkých, tak malých lokálních, jak běhů po silnici či tartanu, tak běhů do vrchu či běhů orientačních.
 
Připravujeme pro Vás ale i novinku, příručku OUTDOOR Special, která se jistě stane Vaším unikátním pomocníkem při outdoorových aktivitách. Naleznete v ní rady odborníků na dané téma, tipy na výbavu pro různé druhy aktivit či potřebnou na každé expedici, doporučení na trasy a destinace, kam se například dají podniknout expedice. Plus samozřejmě nezapomeneme na shrnutí nových trendů, představíme novinky a také plán velkých expedic, které proběhnou v roce 2012.
 
Vidíte tedy, že pracujeme na tom, abychom Vás i v následujícím roce potěšili a abyste měli co číst. Pokud byste měli nějaké podněty k tomu, co by se dalo vylepšit, můžete se na nás obrátit. Všechny potřebné údaje a kontakty na odpovědné osoby najdete ve složce „Kontakty“ tady na webu.
 
Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme příjemné prožití Vánoc a úspěšný rok 2012.
 
Tým vydavatelství BOREMI

Jan Herget novým šéfredaktorem OUTDOOR Magazínu

Vedení oblíbeného časopisu všech cestovatelů a dobrodruhů, OUTDOOR Magazínu se od 1. dubna chopil Jan Herget. Ale on už se Vám představí sám:

Jan Herget 

Narodil jsem se v roce 1979 v Plzni. Vystudoval jsem mezinárodní obchod a analýzu sociálně ekonomických dat na VŠE v Praze. V současném době dodělávám doktorandské studium na fakultě mezinárodních vztahů. Ještě v průběhu studia jsem pracoval v marketingu Tesco. Po ukončení VŠE jsem poprvé přičichl k novinařině, ale stál jsem na druhé straně barikády, když jsem pracoval jako mluvčí v agentuře Czech Trade. Touha po cestování byla příliš silná a tak jsem zběhl do cestovního ruchu. Nejdříve jsem byl 5 let marketingový ředitel Nev-Damy, největší "lyžařské" CK ve střední Evropě a pak jsem měl 2 roky na starosti zastoupení VisitBritain, britské centrály cestovního ruchu v Praze. Čtvrtým rokem, spolu s olympionikem Michalem Novotným, provozujeme jeden z největších beachvolejbalových areálu ve střední Evropě - Beachklub Ládví.
Díky práci jsem prolyžoval téměř kompletně rakouské, italské i slovinské Alpy. Pracovně jsem chodil po skotských Highlands, zkoušel coasteering ve Welšském Pembrokeshire a surfoval v Anglii. Soukromě jsem například šlapal kolem Annapurny, surfoval na Sri Lance nebo se snažil trekovat na Mauritiu. Od mala miluji kolektivní sporty a sporty v přírodě pro mně vždycky byly hlavně součástí letní přípravy. Postupem času se to ale obrátilo. Na škole jsem dokonce aktivně závodil a jednou vyhrál 24 hodinový  závod DKNV Survival a jednou skončil třetí v závodu Adventure Race. Pokaždé v kategorii akademická družstva. Dneska řeším jeden obrovský problém. Tak málo času na tolik zajímavých outdoorových sportů. Takže v garáži stojí u zdi x párů lyží, snowboard, sněžnice, padák, surf, kolo, brusle, pohorky, nově vozík za kolo pro prcka a já se snažím najít volný čas, aby se na to jen neprášilo.


Takže Honzo, vítej na palubě a těšíme se na spolupráci.

Raketový nárůst návštěvnosti webu ioutdoor.cz

Od prosincového spuštění se nový web vydavatelství BOREMI invest www.ioutdoor.cz  rychle dostal do povědomí široké outdoorové veřejnosti a po necelých 4 měsících provozu úspěšně dohání konkurenci. S 25 tisíci unikátních návštěvníků a 140 tis. zobrazených stran je tak za pouhého čtvrt roku ideálním zdrojem informací i kvalitním reklamním nosičem.

Střídání stráží na postu publishera BOREMI invest

Na místo publishera vydavatelství BOREMI invest nastoupila od poloviny března Blanka Gololobovová, která nahradila ve funkci Miroslava Honsů, který si po letech strávených ve sportu odchází odpočinout do B2B sféry. Díky, Mirku, za dosavadní spolupráci a držíme Ti palce.
Blanka je dlouholetým členem redakčního týmu a postup na místo publishera je logickým vyústěním kvality její práce. Dokáže aktivně sportovat, skvěle psát, editovat naše časopisy a to vše s 4 měsíčním Alexem v náručí. Gratulujeme!

Nové číslo CityBike je právě na stáncích!

CityBike je zcela nový časopisový projekt vydavatelství BOREMI invest pro širokou cyklistickou veřejnost. Je určen především pro Ty, kteří nechtějí ve městě pouze žít, ale také si jej užívat. Takže se v něm nedozvíte vůbec nic o tom, že rám jednoho kola je o zázračných 5 gramů lehčí než má konkurence, neřekneme Vám, co měl Contador včera k snídani, a už vůbec Vás nebudeme deprimovat tím, že díky supertajným ložiskům Vás Cancellara natře o 2,5 sec na kilometru. Ale když díky CityBike necháte auto v garáži a pohrdnete i hromadnou dopravou, zjistíte, že Vaše město je náhle hrozně hezké. Dostanete se na místa, která byste z tramvaje, autobusu či auta nikdy neviděli.  Najdete spoustu nových přátel, a Váš doktor zezelená závistí až bude hledat, kam se poděly Vaše tukové, cukrové a cholesterolové přebytky. Zkrátka najednou poznáte, že města se z otravných nocleháren mohou stát těmi nejlepšími místy k životu. Pojďte je s námi objevovat.

Running Guide 2011

Running Guide 2011 je kompletní příručkou začínajícího i pokročilého běžce pro rok 2011. Její součástí jsou tréninkové plány na 10 km, půlmaraton i maraton, ale také kompletní termínovka běhů zahrnující přes 600 akcí v celé ČR.
Čtenář také získá kompletní servis z hlediska běžecké výbavy, techniky běhu, výživy, zdravotní prevence a posilování důležitých partií těla. Autory příručky jsou redaktoři a odborníci soustředění kolem časopisu RUN, který je nejstarším českým časopisem o běhání. 

říjen 2010
CityBike míří opět na stánky

"Pro velký zájem čtenářů i inzerentů o tento formát časopisu jsme se rozhodli CityBike v příštím roce vydávat jako samostatný časopis," říká marketingová manažerka  BOREMI invest Radka Smutná. CityBike ovšem v roce 2011 dozná značných změn. "Zmenší se na obvyklý formát našich časopisů, tedy A5, dostane vazbu V2, rozšíří se na 64 stran a jeho prodejní cena na stáncích bude 49 Kč," dodává Radka Smutná s tím, že termíny vydání jednotlivých čísel časopisu se teprve upřesňují.

září 2010
CityBike míří podruhé na stánky

Vydavatelství BOREMI invest se rozhodlo na konci září vydat druhé číslo zatím samostatně neprodejného speciálu CityBike.  Stejně jako v květnu bude tento specializovaný časopis přibalen ke čtyřem titulům vydavatelství - Pulsu, Outdoor Magazínu, Fit Stylu a RUNu - a čtenáři jej dostanou zdarma. Obsah CityBiku je tentokrát více orientován na lifestylové aspekty městské cyklistiky. Kromě rozhovoru s předním českým výtvarníkem Davidem Černým v něm čtenáři najdou reportáž z Pardubic přezdívaných "český Amsterdam", přehled deseti "nej" kol na příští sezonu, pravidla jízdy na kole pro děti a jejich rodiče a další zajímavosti ze světa nejen městské cyklistiky.

září 2010
Vydavatelství BOREMI Invest získalo měsíčník FIT styl

Do roku 2010 vstoupilo vydavatelství BOREMI Invest, a. s. posílené o další titul v oblasti zdravého životního stylu – měsíčník pro ženy FIT styl, který převzalo od dosavadního vydavatele – Ambit Media, a. s.

„FIT styl je logickým posílením našeho zaměření na aktivní čtenáře a oblast volného času,“ vysvětluje tento krok ředitel BOREMI Invest, a. s. Jiří Vávra. Podle jeho slov se v nejbližší době nebude v obsahovém zaměření ani v grafické podobě časopisu nic měnit. „Jedinou změnou, která vstoupí v platnost únorovým vydáním FIT stylu, je přizpůsobení formátu a frekvence ostatním časopisům našeho vydavatelství,“ říká Jiří Vávra.

BOREMI Invest, a. s. již vydává časopisy RUN, PULS a OUTDOOR Magazín. Spolu s FIT stylem má v tuto chvíli (podle údajů Mediaprojektu a MML) tato skupina časopisů celkem 280 000 čtenářů (dlouhodobá čtenost časopisů).

říjen 2009
Boremi Invest představí své časopisy na veletrhu SPORT Life v Brně

Puls, Run i Outdoor Magazín se představí na letošním sportovním veletrhu SPORT Life společným vlastním stánkem i doprovodnými aktivitami. Veletrh se koná v Brně od 5. do 8. listopadu. Vedle výstavního stánku v outdoorovém pavilonu patří mezi hlavní aktivity Boremi přednáška Davida Koribského o jeho přípravě na extrémní závod na Aljašce Iditarod Trail, kterého se zúčastní v únoru 2010. David Koribský se při něm pokusí v etrémních podmínkách aljašské zimy pěšky překonat vzdálenost 330 mil.

Přednáška se koná v sobotu 7. 11. v 10:00 v sále 103 ve výškové (administrativní) budově BVV. Do budovy je vchod z výstavního areálu i zvenčí z kruhového parkoviště u hlavní brány BVV. Sál se nachází v 1. poschodí.

Pokud vám přednáška přijde málo akční, můžete svou energii vybít při Mizuno podzimní sedmičce. Tento běh na 7 kilometrů, jehož mediálním partnerem je časopis Run, startuje rovněž v sobotu 7. 11., a to odpoledne. Všelidový běh na 2 km je na programu ve 14:30, okruh 7 km pak startuje v 15:00. Startovné je 0 Kč a registrovat se můžete na

www.champinchip.cz.

červen 2009
Boremi sjednotilo technickou specifikaci všech svých časopisů

Jednotný formát a stejná kvalita papíru jsou od června typickým znakem časopisů Run, Puls i Outdoor. Z pohledu čtenáře je největší změnou přizpůsobení formátu Pulsu a Outdooru rozměrům Runu, dále kvalitnější obálka s UV lakem a jednotná vazba V2. "velikost Runu  168 x 220 mm jsme vyhodnotili jako nejvhodnější pro sportovně naladěné čtenáře, kteří tvoří jádro naší cílové skupiny," vysvětluje šéfredaktor Miroslav Honsů. Podle něho jsou časopisy svým obsahem i formou určené k aktivnímu trávení volného času. "Nechceme, aby se Outdoor nebo Puls staly jen ozdobou konferenčních stolků. Potřebujeme je dostat do batohů, kabelek a příručních tašek," tvrdí Miroslav Honsů.

Podle generálního ředitele vydavatelství Jiřího Vávry současně vydavatelství přichází se sjednocením harmonogramů Runu, Pulsu i Outdooru. Všechny tři tituly budou vycházet 10x ročně s letními (červenec/srpen) a zimními (prosinec/leden) dvojčísly. "Umožní nám to lépe koordinovat redakční témata, ale i inzertní projekty včetně speciálních vydání, příbalů a vkladů," vysvětluje Jiří Vávra.

květen 2009
Run se stal prvním českým měsíčníkem o běhání

Po více než dvouleté existenci na českém trhu přechází dvouměsíčník Run na měsíční frekvenci."Vycházíme vstříc nepřetržitým dotazům ze strany čtenářů, sportovních firem, mediálních agentur i profesionálních běžců, kdy konečně začneme Run vydávat každý měsíc," komentuje tuto změnu Jiří Vávra, generální ředitel a předseda představenstva BOREMI invest.

Časopis bude vycházet 10x ročně s letním (červenec/srpen) a zimním (prosinec/leden) dvojčíslem. Předplatitelé, kteří mají předplacený časopis na 1 rok (6 čísel), obdrží příslušný počet zbývajících vydání a poté si budou moci Run za výhodných podmínek znovu předplatit.

Run také změnil distribuční termíny tak, že nové číslo bude vycházet vždy před začátkem měsíce, pro který je určeno. Zářijové číslo tak vyjde 28. srpna 2009.